Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники Консультативної місії ЄС вручили поліції обладнання на суму в понад півмільйона гривень

У рамках програми міжнародної технічної допомоги “Операційна підтримка в наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України в 2019-2021 роках” підрозділи поліції Полтавщини 11 березня отримали від представників Консультативної місії Європейського Союзу комп’ютерну техніку та інше обладнання, що сприятиме покращанню якості надання сервісних послуг населенню.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Загальна сума отриманої технічної допомоги – 528 849 гривень.

Зокрема, для новоствореної служби дізнання поліції Полтавщини передано 21 ноутбук, 7 принтерів, 7 тюнерів на загальну суму 434 183 гривні. Крім того, міжнародну технічну допомогу на суму 94 666 гривень отримав відділ поліції №1 Полтавського районного управління ГУНП. Зокрема, керівнику цього підрозділу вручили 3 ноутбуки, проєктор, екран для проєктора та інше.

Представники КМЕС акцентували увагу на тому, що заради покращення безпеки українців вони й надалі сприятимуть поліції в питаннях підвищення майстерності, ефективності та якості роботи.

 

“Висловлюю нашим міжнародним партнерам вдячність від усього особового складу поліції Полтавщини за суттєву підтримку й допомогу. Адже в умовах сьогодення Національна поліція України, а отже й відомство нашої області, впевнено крокує до власної цифрової трансформації. Надане вами нове обладнання однозначно сприятиме покращенню якості нашої роботи  та дотриманню новітніх стандартів безпеки. Завдяки нашій співпраці ми не лише оснащуємо поліцейські підрозділи надійною новітньою технікою, а й підвищуємо ефективність та результативність роботи, кінцева мета якої – надійна безпека та довіра громадян!”, – наголосив начальник Главку обласної поліції Іван Вигівський.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus