Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представників громад Полтавщини запрошують на навчальні курси із ефективного управління

З 22 березня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника стартував набір слухачів на навчальні курси із ефективного управління в новоутворених територіальних громадах.

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Малопольська школа публічного адміністрування Краківського економічного університету, що входить до консорціуму виконавців Програми DOBRE, та Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, на базі якого відбуватиметься навчання, запрошують лідерів громад, керівників структурних підрозділів та фахівців, відповідальних за надання публічних послуг у громаді, депутатів до участі в загальних професійних акредитованих програмах післядипломного навчання «Управління в органах місцевого самоврядування для лідерів громад та депутатів місцевих рад» та «Управління територіальними громадами для керівників структурних підрозділів».

Програми погоджені Національним агентством України з питань державної служби та покликані підвищити професійний рівень представників органів місцевого самоврядування України.

Представників територіальних громад запрошують долучитися в якості слухачів програми післядипломного навчання.

Тривалість навчання 2 семестри 579 год. (19,3 кредити ЄКТС (UA)/32 ECTS(PL).

Навчання проходитиме в офлайн- (заїзди по 2-3 дні) та онлайн-форматі на платформі Zoom в залежності від епідеміологічної ситуації та карантинних обмежень.

Більш детальну інформацію щодо умов участі можна дізнатись у представників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  – к.е.н., доц. Стефінін Володимир Володимирович (e-mail: volodymyr.stefinin@pnu.edu.ua, тел. 067-299-21-71) та Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки: провідний фахівець Барложецька Наталія Ярославівна (e-mail: natalia.barlozecka@pnu.edu.ua, тел. 097-843-26-30).

Система Orphus