Ви тут:
Суспільство Україна 

Правила видачі автомобільних номерних знаків – змінено

Кожний сервісний центр МВС України видаватиме на транспортні засоби номерні знаки тільки своєї області, незалежно від місця реєстрації власника автомобіля.

Про це інформує пресслужба Головного сервісного центру МВС.

Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області.

Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

“Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих витрат: матеріальних на виготовлення і логістичних на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів. У кінцевому результаті це призведе до економії бюджетних коштів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Auto24

Система Orphus