Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Працівники лабораторних підрозділів отримають доплати до зарплат, – МОЗ

Працівники лабораторних підрозділів отримають доплату до заробітної плати. Крім того, МОЗ виділить додаткові кошти на оплату медичних послуг щодо вакцинації.

Про це повідомили на сторінці МОЗ у фейсбуці.

МОЗ України ініціював проєкт розпорядження “Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних з вакцинацією населення і запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбою з її наслідками”, який ухвалив Кабмін на засіданні 3 березня.

“Відповідно до розпорядження, всі працівники лабораторних підрозділів Міністерства охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах із ліквідації захворювання серед людей на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, гарантовано отримують доплати до заробітної плати. Загалом на суму 341 600,0 тис гривень з 1 січня до 30 квітня 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, будуть виділені додаткові кошти на оплату медичних послуг щодо вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, за програмою медичних гарантій в цілому в сумі 1 482 072,4 тис гривень.

Читайте також: В Україні на вакцинацію від COVID-19 записались 100 тисяч людей

Нагадаємо, в Україні за добу підтвердили понад 10 тисяч нових випадків COVID-19.

Система Orphus