Ви тут:
Суспільство Україна 

Постачання наступної партії вакцини CoviShield можуть відкласти

Головною причиною є інформаційна кампанія, розгорнута проти індійської вакцини у нашій країні.

Про це повідомив голова парламентського комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький на своїй сторінці у соцмережі facebook.

За його словами, МЗС отримало лист від посольства Індії, у якому зазначається неприпустимість дискредитаційних заяв стосовно Індії як виробника медичних препаратів та вакцини AstraZeneca (CoviShield), що постачається до України.

«Індійська сторона зазначає, що вакцина AstraZeneca (CoviShield) є абсолютно безпечним та ефективним препаратом, що підтверджено Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Лише на території Європи та Індії вже було використано близько 50 мільйонів доз цієї вакцини. Значні обсяги препарату законтрактували такі країни, як Канада, Велика Британія, Бразилія та інші», – написав Радуцький.

Читайте також: На Полтавщині на коронавірусну інфекцію захворіла 521 людина, одужали – 264

Україна законтрактувала 1,5 мільйона доз вакцини виробництва Індії. Але для виробника не є проблемою передати цю партію іншим замовникам. Попит на вакцини у світі значно перевищує можливості виробництва.

Система Orphus Поделиться на fb