Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські діти можуть долучитись до створення дитячого онлайн-путівника

На всеукраїнській краудфандинговій платформі “Спільнокошт” за ініціативи засновників проєкту “Музей дитячої творчості” поданий проєкт “Міста дітей”, що має на меті показати українські міста очима їх маленьких мешканців та створити путівники для дітей.

Путівники міститиме об’єкти, які рекомендують місцеві юні мандрівники, що є найбільш цікавими для них та їхніх друзів, повідомили на фейсбук-сторінці “Туризм на Полтавщині”.

Крім того, ця ініціатива є кроком на шляху втілення Кельнської декларації, яка передбачає залучення дітей до розвитку міст.

Амбасадоркою проєкту у Полтаві стала культурна менеджерка та членкиня Координаційної ради з питань туризму при Полтавській ОДА Вікторія Гончар.

У рамках проєкту дітям-учасникам запропонують намалювати дві роботи: один із популярних туристичних об’єктів свого міста та своє власне улюблене місце в місті. Для цього волонтери протягом двох тижнів працюватимуть біля найвідоміших туристичних об’єктів кожного міста та пропонуватимуть дітям скористатися безкоштовно мольбертами, папером та фарбами/фломастерами/олівцями, щоб намалювати роботи для проєкту.

За результатами втілення ініціативи будуть створені дитячі онлайн-путівники Києвом, Ужгородом, Полтавою, Запоріжжям та Херсоном.

Результати проєкту: 5 вуличних виставок у 5 містах, сайт дитячого онлайн путівника з 5-ма сторінками, запуск виробництва унікальних туристичних сувенірів із дитячими малюнками в кожному місті.

Сувеніри будуть із зображенням популярних туристичних об’єктів кожного міста, намальованих дітьми.

Кожен, у кого є діти, знає, що таке планування спільної подорожі та пошуки цікавинок та розваг для дітей у новому місці. З таким путівником це стане набагато легше, а місцеві діти зможуть стати рецензентами локацій та долучитися до створення такого ж путівника саме в Полтаві.

Кожен житель Полтави та міст-учасників може допомогти втілити проєкт, ставши його благочинцем будь-якою прийнятною сумою.

Внески допоможуть:

• придбати необхідні матеріали (фарби, олівці,мольберти, папір);

• організувати виставки найкращих малюнків у 5-ти містах;

• розповісти про проєкт в 5-ти містах та закликати батьків та дітей до участі;

• залучити класного дизайнера/дизайнерку до проєкту.

Система Orphus