Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська птахофабрика не планує виплачувати дивіденди

Потужний виробник яєць і яєчних продуктів ПрАТ “Полтавська птахофабрика” (село Стасі Полтавської громади) розмістила повідомлення про річні збори акціонерів, що заплановані на 23 квітня. На зборах отриманий фабрикою в 2020 році чистий прибуток не розподілятимуть, а дивіденди не нараховуватимуть та не виплачуватимуть.

Загалом Полтавська птахофабрика отримала 1,72 млн грн чистого прибутку в порівнянні з 7,96 млн грн чистого збитку в 2019 році. Про це йдеться у повідомленні компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, інформує fixygen.ua.

Так, активи птахофабрики протягом року скоротилися на 5,2% – до 868,79 млн грн, а нерозподілений прибуток не значно зріс до 598,44 млн грн. Сумарна дебіторська заборгованість ПрАТ “Полтавська птахофабрика” за підсумками року скоротилася на 17,3% – до 359,25 млн грн.

Згідно з повідомленням, на річних зборах планується прийняти рішення залишити отриманий компанією в 2020 році чистий прибуток нерозподіленим, при цьому дивіденди не нараховувати та не виплачувати.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, власником істотної долі ПрАТ “Полтавська птахофабрика” є компанія Amaringo ltd (Кіпр). Вона консолідує в Україні ряд компаній великого агрохолдингу “Інтер-АГРОСИСТЕМА”, що займається виробництвом продукції птахівництва. До складу агрохолдингу, керованого компанією “Інтер-Запоріжжя” входять також Марганецька і Куйбишевська птахофабрики, Божковський і Куйбишевський комбікормові заводи, дистриб’ютор продуктів харчування ТОВ “Ін Фуд” і ТОВ “Татіс”. Група компаній займається виробництвом яєць і комбікормів, а також імпортом і торгівлею ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Система Orphus