Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська громада фактично перебуває у “червоній” зоні, – Синєгубов

На території Полтавської громади перевищені два показники щодо ситуації з поширення коронавірусої інфекції: епідемічний поріг становить 145,6%, а коефіцієнт виявлення випадків – 35% за норми 20%.

Таким чином, Полтавська громада фактично перебуває у “червоній” зоні карантину. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Майже половина з усіх хворих на COVID-19 – саме з Полтавської громади: 3 358 людей. За тиждень цей показник зріс аж на 15%. Для прикладу, Полтавська ЦРЛ, яка нещодавно стала приймати пацієнтів із COVID-19, заповнилася за кілька днів. Понад третина від усіх госпіталізованих, хворих на коронавірусну інфекцію,  у Полтаві перебувають у блоках інтенсивної терапії, а більше половини з тих, хто підключений до апаратів ШВЛ по області, – жителі Полтави”, – повідоми очільник обласної адміністрації. 

На COVID-19 хворіють і діти: з 399 активних випадків  – 168 (42%) саме в Полтавській громаді, і кількість щодня збільшується.

 У березні пневмонії виявили у 1 445 жителів Полтави. Це втричі більше, ніж минулого місяця, 43,3% у масштабах області. 

Нагадаємо, 30 березня у Полтавській ОДА на регіональній комісії ТЕБ і НС посилили карантинні обмеження у Полтавській, Горішньоплавнівській, Миргородській, Лубенській та Гадяцькій громадах. Вони запрацюють з 3 квітня.

Система Orphus