Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська облрада посприяла зміцненню матеріально-технічної бази ДУ «Центр пробації»

15 комплектів комп’ютерної техніки, придбаних за кошти обласного бюджету в рамках заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки», передали регіональним підрозділам Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

За доручення голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, до учасників заходу звернувся позаштатний радник голови обласної ради, депутат обласної ради сьомого скликання Руслан Рогов. Він зазначив важливість розвитку матеріальної бази Філії ДУ «Центр пробації» в області, її підтримки обласною владою.

Про це повідомляє сайт Полтавської облради.

«Упевнений, що придбана за рішенням обласної ради комп’ютерна техніка допоможе вам у роботі, – зазначив Руслан Рогов. – сприятиме успішному виконанню завдань служби, виховній роботі із засудженими, в тому числі неповнолітніми правопорушниками, профілактиці злочинності, адаптації звільнених осіб до життя в суспільстві».

Руслан Рогов та начальник Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Олександр Дем’яненко урочисто передали техніку працівникам Філії та Полтавського районного відділу пробації. Решту техніки найближчим часом отримають Глобинський, Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Автозаводський, Кременчуцький, Горішньоплавнівський, Лохвицький, Лубенський, Миргородський, Новосанжарський, Оржицький, Пирятинський підрозділи пробації.

Довідково: З обласного бюджету на закупівлю комп’ютерів EVEREST для Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області було спрямовано 150 тис. грн.

Система Orphus Поделиться на fb