Полтавка стала призером чемпіонату України з тхеквондо

Єва Гаврилова стала третьою на національних змаганнях у Харкові.

Як повідомляє “Полтавщина-спорт”, днями у Харкові відбувся Чемпіонат України з тхеквондо. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й одна наша тхеквондистка повернулася додому з медаллю.

Полтавка Єва Гаврилова завоювала «бронзу» у ваговій категорії 33 кг серед дівчат. Єва перемогла Дар’ю Клименко з Київщини, та у півфіналі поступилася львів’янці Олені Понізовській. Таким чином Єва Гаврилова виборола «бронзу».

До речі, у лютому минулого року у Чернігові відбувся Відкритий «Кубок Полісся» з тхеквондо. Єва Гаврилова стала другою серед дівчат у ваговій категорії до 30 кг. Вона перемогла Поліну Безнощенко з Київщини та Поліну Масановець з Чернігівщини. У фіналі Єва зустрілася з Софією Лагерчук з Києва і програла.