Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавка Дарина Мосієнко посіла призові місця на чемпіонаті України з шашок-100

Полтавська спортсменка Дарина Мосієнко зайняла два других місця і одне третє на чемпіонаті України з шашок-100.

Із 20 по 28 березня в Дніпрі відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юнаків із класичної, швидкої та блискавичної гри. Змагання проводили в трьох вікових категоріях (до 10, до 16 та до 26 років) серед хлопців та дівчат окремо. У турнірі взяли участь понад 60 спортсменів. Єдиним представником від Полтавської області була майстер спорту України 15-річна Дарина Мосієнко, повідомили у Полтавській ОДА.

Із 20 по 26 березня тривали змагання з класичної гри, 25 – з швидкої, 26 – з блискавичної гри.

У класичній грі, за результатами основного турніру, Дарина Мосієнко поділила 1-2 місце з чемпіонкою України серед жінок 2019 року (дорослі). І лише за результатами додаткового матчу з 3-х партій з укороченим контролем часу поступилася з мінімальною перевагою.

У змаганнях зі швидкої гри Дарина лише на 1 очко поступилася переможниці турніру, зігравши внічию особисту зустріч, впевнено зайнявши 2-гу сходинку.

У передостанньому турі блискавичної гри Дарина переграла основну конкурентку, і для загальної перемоги їй необхідно було в останній партії обіграти суперницю, яка мала значно нижчий рейтинг та перебувала у 2-й половині таблиці. На жаль, полтавка поступилася, і в підсумку зайняла 3 місце.

Загалом здобула два «срібла» та одну «бронзу».

Фото: Полтавська ОДА

  

Система Orphus