Полтавець став призером міжнародного турніру у Кривому Розі

Олександр Погребняк зайняв друге місце у ваговій категорії до 81 кілограма.

Як повідомляє “Полтавщина-спорт”, спочатку боксер одноголосним рішенням суддів переміг львів’янина Богдана Градова, а потім нокаутував у другому раунді Жасулана Омара з Казахстану. Втім, у фіналі Олександр поступився киянину Миколі Плясовиці. Таким чином полтавець посів друге місце.

Нагадаємо, у 2020 році у Владикавказі (Росія) фінішував чемпіонат Європи з боксу серед молоді до 22 років. У складі збірної України на турнірі краще за всіх виступив полтавець Олександр Погребняк (категорія до 81 кг).

Олександр вибив із турніру по черзі естонця Стівена Ааса, німця Оронто Бірарді, білоруса Олексія Алфьорова та азербайджанці Джабраїла Єлікова. У фіналі Олександр роздільним рішенням суддів переміг представника Уельсу Семмі Лі.