Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Полтаватеплоенерго має перерахувати платіжки споживачам, – прокуратура

Полтавська обласна прокуратура провела перевірку Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства “Полтаватеплоенерго” і виявила порушення, що впливає на тариф за надані послуги.

Про це під час своєї пресконференції повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.

Відносно дій посадовців підприємства прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст. 191, та ч.1 ст. 205 ст. ККУ за фактом привласнення майна. Розслідування проводить податкова міліція під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

За словами очільника Полтавської обласної прокуратури, посадовці Полтаватеплоенерго впродовж 2018-1019 років перерахували на рахунок підрядника майже 7 мільйонів гривень, за ніби здійснений капітальний ремонт котельні по вулиці Ціолковського. На сьогодні прокуратура встановила, що та кількість чоловік/годин, які показані у документації не відповідає дійсності. Але, остаточного висновку експертизи поки не має, тому що її неможливо здійснити до закінчення опалювального сезону. Також прокуратура звернулася до НКРЕКП щодо проведення позапланової перевірки підприємства.

“Ми направили лист до НКРЕКП щодо проведення позапланової перевірки. Вона встановила, що підприємство недофінансувало заплановані роботи. Це означає, що Полтаватеплоенерго заклало інвестиції на ремонти у сумі майже 50 мільйонів гривень, з яких 27 мільйонів не освоїли і ремонтні роботи не проводили. Тобто, вони були зайвими. А кошти були закладені у тариф для споживачів”, – розповів Антон Столітній.

“Коли котельню зупинять і експертизу буде завершена, а в нас вже частково збитки підтверджені, це кримінальне провадження буде спрямоване до суду. Але основним питанням є те, що люди повинні отримати платіжки з перерахунком”, – наголосив очільник прокуратури Полтавщини.

Система Orphus