Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліцейські Полтавщини проводять профілактичну акцію “Пристібайся – не вагайся”

З 17 березня вступив у дію закон щодо посилення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Головною метою законодавчих змін є запобігання дорожньо-транспортного травматизму.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

У зв’язку з цим із 22 березня на автошляхах Полтавської області поліцейські проводять превентивні заходи з учасниками дорожнього руху під умовною назвою “Пристібайся – не вагайся”.

“Лише в період із 1-го січня по 28 лютого в області зареєстровано 713 дорожньо-транспортних пригод. З них – 126 ДТП із потерпілими, в яких 150 осіб травмовано та 10 – загинуло.  Що стосується виявлених правопорушень, то за минулий рік правоохоронці Полтавщини склали понад 7200 протоколів лише за порушення водіями та пасажирами правил користування  пасками безпеки.  Однак складання протоколів – не самоціль для поліції. Наша спільна мета – максимально зменшити кількість загиблих та травмованих у ДТП громадян. Адже саме через елементарне ігнорування пасками безпеки досить часто водії та пасажири отримують у ДТП інвалідність або взагалі втрачають життя. Щоб максимально запобігти таких випадкам, екіпажі секторів реагування патрульної поліції області активно проводять роз’яснювальну роботу серед учасників дорожнього руху. Під час превентивних бесід особливий акцент робимо на необхідності використання пасків безпеки. І цим правилом не можна нехтувати”, – наголосив заступник начальника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв.

Фото: ГУ НП в Полтавській області


					
Система Orphus