Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліцейські Полтавщини надали поради школярам, як безпечно провести канікули

Ювенальні поліцейські Полтавщини напередодні шкільних канікул проводять тематичні зустрічі зі школярами. Головною метою є надання дітям якомога більше корисної інформації, що допоможе зберегти їм здоров’я та життя.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Під час зустрічей із дітьми інспектори ювенальної превенції роз’яснюють Правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та пасажирів. Поліцейські радять школярам для власної безпеки в темний час доби носити речі світлого кольору та використовувати на верхньому одязі, сумках та ранцях елементи, що відбивають світло.

Також дітям детально роз’яснили правила безпеки під час перебування вдома “сам на сам” та правила поводження з електро- і газоприладами.

Аби закріпити набуті знання поліцейські разом з учнями проаналізували декілька ситуацій, які можуть виникнути в побуті та відповіли на всі запитання.

Довідково: поради для дітей, коли вони самі вдома:

– Нікому не відчиняти двері. Вхідні двері гостям мають відчиняти лише дорослі;

– Нікому не розповідати телефоном, що вона (дитина) сама вдома. Не слід розмовляти з незнайомцями;

– Не кидати нічого з балкона та не відчиняти вікна;

– Не гратися з електроприладами, газовою плитою та кранами.

“Радимо батькам розмістили на видному для дитини місці список необхідних номерів, куди б вона могла зателефонувати в екстреному випадку. Також варто розпланувати з дитиною її день: час обіду, виконання уроків, ігор, роботи по дому тощо”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus