Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Поліклініку Полтавської обласної лікарні планують відремонтувати за кошти ДФРР

30 березня відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Провів засідання перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін. Він повідомив про виключення проєкту побудови Музею науки в Полтаві з переліку переможців, що можуть бути реалізовані за кошти ДФРР.

«Розглядалося два можливі місця для Музею науки в Полтаві – «Полтавська політехніка» та обласна бібліотека. Але щоб збудувати музей на 1000 квадратних метрах та закупити для нього необхідне обладнання, потрібно більше 20 мільйонів гривень, а було виділено 10: 9 мільйонів коштів ДФРР і 1 мільйон – з обласного бюджету. Тобто добудувати в 2021 році музей нереально. Ще один довгобуд області не потрібен. Тому цей проєкт доцільніше перенести», – розповів Дмитро Лунін.

Члени комісії підтримали ідею виключення цього проєкту з рейтингу 2021 року, а 9 мільйонів гривень коштів ДФРР перерозподіли на іншу програму.

Ремонт із пристосуванням пам’ятки поліклініки КП «Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського» зайняв у рейтингу полтавських проєктів 74 бали. Він є комплексним, чого й вимагають умови конкурсного відбору, адже передбачає ремонт фасаду, цоколю, покрівлі, внутрішніх кабінетів, коридорів та заміну мереж.

Система Orphus Поделиться на fb