Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Податківці Полтавщини зустрілися з підприємцями Кременчука в одному з торгових центрів

Налагодження взаємного діалогу між владою та бізнесом, роз’яснення окремих положень податкового законодавства шляхом проведення зустрічей фахівців податкової служби області із підприємцями з питань реалізації державної політики у сфері оподаткування – стали вже традиційними у Полтавській області.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Цього разу робоча зустрічі фахівців Головного управління ДПС у Полтавській області із підприємцями, які здійснюють торгівельну діяльність пройшла у кременчуцькому торгово-розважальному центрі «Сіті-Молл». В ході зустрічі представники Головного управління ДПС у Полтавській області розповіли про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку протягом 2021 року, та з 1 січня 2022 року; проведенням кампанії декларування доходів громадян за 2020 рік, а також ознайомили бажаючих із корисними Інтернет ресурсами, додатками, месенджерами Державної податкової служби й Головного управління ДПС у Полтавській області для платників податків.

Під час зустрічі податківці вручили присутнім друковану продукцію на вищезазначену тематику, надали відповідні консультації та зібрали пропозиції по налагодженню співпраці.

Система Orphus