Ви тут:
Медицина Суспільство 

Pfizer повідомила про 100% ефективність своєї вакцини для підлітків

Компанії Pfizer та BioNTech повідомили, що серед дітей 12-15 років ефективність їхньої вакцини проти коронавірусу становила 100%.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на CNBC.

“Ми виступаємо за якнайшвидше розширення дозволу нашої вакцини для використання у молодших групах населення”, – сказав генеральний директор Pfizer Альберт Бурла.

У дослідженні взяли участь 2260 учасників у США. У групі з плацебо зафіксували 18 підтверджених інфекцій COVID-19, а в групі, яка отримувала вакцину, не підтвердили зараження, повідомила компанія. Відтак, визнано ефективність вакцини на 100%. У компанії зазначають, що вакцина добре переносилася, а побічні ефекти, зазвичай, відповідали тим, що спостерігаються у дорослих.

Зазначається, що вакцинацію діти переносили добре. За учасниками випробування планують спостерігати упродовж двох років після отримання другої дози препарату, щоби з’ясувати, наскільки тривалий захист вакциною.

Розробники планують найближчим часом подати до регуляторів із лікарських засобів у США та ЄС документи для екстреного використання препарату для вакцинації дітей 12-15 років.

Перейти до вмісту