Ви тут:
Суспільство Україна 

Пенсійний фонд недоотримав 4 мільярди через податкові пільги для ФОПів, – Лазебна

Пенсійний фонд недоотримав 4 млрд грн внаслідок звільнення ФОПів та інших самозайнятих осіб від сплати соціального внеску на період карантинних обмежень.

Про це в інтерв’ю “РБК Україна” заявила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

За її словами, Мінсоцполітики розробило карту соціальних груп і на її основі визначало, хто потребує допомоги найбільше, а хто може бути не охоплений програмами соціальної підтримки.

“На базі цієї карти якраз і визначали, хто потребує допомоги найбільше, хто може бути не охоплений програмами соціальної підтримки, і тоді впроваджували нові програми. Так було з ФОПами, які призупинили діяльність, але не могли отримати допомогу у центрах зайнятості, і для них ми впровадили нову соціальну програму допомоги на дітей. Крім того, ми звільнили підприємців 1 та 2 категорії та інших самозайнятих від сплати соціального внеску, при цьому періоди несплати зарахували їм до страхового стажу. Ми свідомо на це йшли, знаючи, що не отримуємо кошти до бюджету Пенсійного фонду. Ціна цього питання близько 4 мільярдів, але не це було головним”, – розповіла Лазебна.

Система Orphus Поделиться на fb