Олександр Хижняк відмовився йти у професіонали до Олімпіади

Відомий полтавський боксер прагне успішно виступити на найближчих Олімпійських іграх, які відбудуться у столиці Японії Токіо.

Про це під час ефіру в Instagram розповів генеральний директор промоутерської компанії К2 Promotions Олександр Красюк.

“З Олександром Хижняком я спілкувався багато разів, але його позиція була така: “Хочу почати дискутувати після Олімпіади, тому що якщо я буду олімпійським чемпіоном ми зможемо отримати кращі умови”, – стверджує Красюк.

Слід відзначити, що у 2016 році Хижняк двічі пробував пройти кваліфікацію на Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро. На Європейському кваліфікаційному турнірі, у бою за ліцензію, програв Мехмету Уналу, а на світовому кваліфікаційному турнірі у чвертьфіналі програв Михайлу Долголевецю. Після цих невдач прийняв рішення опуститися у ваговій категорії, та вже в кінці року у фіналі чемпіонату України переміг Дмитра Митрофанова, який на той момент був першим номером збірної.

2017 рік став проривним для спортсмена. Спершу спортсмен став чемпіоном Європи серед молоді. На домашньому чемпіонаті Європи також став чемпіоном, а також був визнаний найкращим боксером турніру незалежно від вагової категорії. На чемпіонаті світу в Гамбурзі здобув чотири перемоги та став чемпіоном світу. На цих змаганнях також був визнаний найкращим боксером турніру. Після цієї перемоги НОК України визнав Хижняка найкращим спортсменом місяця. У кінці року Хижняк отримав звання найкращого боксера-любителя незалежно від вагової категорії, від AIBA. Останнім українським боксером, якому підкорилося це досягнення, був Олександр Усик (2011 рік). Успіхи спортсмена відзначив також і НОК України, назвавши його найкращим спортсменом року.