Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ на Донбасі розмістили гаубиці та танк з порушенням лінії відведення, – штаб ООС

Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань РФ та її найманців, про що йдеться у Звіті СММ ОБСЄ від 8 березня.

Про це інформує пресцентр ООС.

Збройні формування РФ та її найманці продовжують систематично ігнорувати підписані 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи додаткові заходи щодо посилення режиму припинення вогню.

Зокрема, 6 березня, на тимчасово окупованих територіях Луганської області зафіксовано розміщення ОВТ з порушенням ліній відведення: три гаубиці на транспортерах в населеному пункті Кадіїївка та один танк поблизу Брянка.

“Того ж дня, БПЛА СММ малого радіуса дії, під час польоту над непідконтрольними урядові України районами поблизу населеного пункту Спартак зазнавав впливу перешкод сигналу GPS, що вчергове підтверджує – збройні сили РФ та їхні найманці продовжують перешкоджати роботі Місії з метою приховання численних фактів порушень на тимчасово окупованих територіях та відкрито демонструють небажання дотримуватись стійкого всеохоплюючого режиму припинення вогню”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus