Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Охорона праці очима дітей”: на Полтавщині обрали переможців конкурсу

Понад 700 творчих робіт від полтавців взяли цього року участь у регіональному турі ювілейного конкурсу дитячого малюка від ДП “Редакція журналу “Охорона праці”.

До складу журі з визначення переможців конкурсу серед учнівської молоді закладів Полтавської області увійшли представники Управління Держпраці, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, Департаменту освіти і науки та керівники підприємств. Очолював судійську комісію перший заступник начальника Управління Держпраці Олександр Розумний. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

До членів журі цього року приєднався головний редактор журналу “Охорона праці” Дмитро Матвійчук.

“Формувати відношення до безпеки, як і до будь-якої іншої справи, потрібно з дитинства. Наш конкурс має на меті змалечку формувати у підростаючого покоління серйозне ставлення до безпеки та особисту відповідальність на робочих місцях. Сьогодні я у Полтаві, яка завжди славилась своїми юними художниками. Саме з вашої області була дівчина Катерина, яка перемагала в нашому конкурсі два роки поспіль. Я знаю, що керівники Управління Держпраці у Полтавській області ставляться до проведення конкурсу дуже відповідально, як до важливої профілактичної місії. Сьогодні ми бачимо більше 768 малюнків, а це 768 родин, які, допомагаючи своїй дитині, замислюються над темою безпеки на виробництві. Тому я називаю учасників конкурсу нашими агентами, які допомагають залучати більше уваги до теми охорони праці”.

За підсумками тривалого обговорення назвали кращі роботи.

У першій віковій групі (6 – 10 років) переможцями стали:

І місце – Ольга Коваленко з малюнком «Збережи життя для мене» (8 років, Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зінківської міської ради ).

ІІ місці – Лідія Шевцова, малюнок «Охорона праці неповнолітніх» (8 років, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти «Лідер»).

ІІІ місце – Софія Крижня «У розумних батьків- захищені діти!» (6 років, Семенівський НВК №2).

У другій віковій групі (11 – 14 років):

І місце – Анжеліка Михайлюк «Глобальна мета- збереження життя» (14 років, Семенівський НВК №2).

ІІ місце – Аделіна Кулібаба «Дбаємо про безпеку разом» (14 років, Дитяча художня студія «Da Vinci» м. Зіньків).

ІІІ місце – Крістіна Федоровська «Охорона праці очима дітейі» (14 років, Опорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ).

Третя вікова група (15 – 18 років):

І місце – Євгенія Солнцева «Не всі герої носять плащі: вони носять маски» (16 років, КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського).

ІІ місце –Владислава Міщан «Людина розумна, бо захищена…» (15 років, Семенівський НВК №2).

ІІІ місце – Катерина Шовкун «Лікарі-герої нашого часу» (17 років, КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського).

В окремій номінації – Євгенія Недюха «Гірнику, обачним будь!» (11 років, Семенівський НВК №2).

Нагородження переможців регіонального конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей” планується провести 28 квітня у День охорони праці в Україні.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus