Ви тут:

Очищення каналізації в Одесі

Очищення каналізації в Одесі. Куди звернутися і що робити?

Очищення каналізацій було проблемою багато років назад, так що нічого нового в цьому немає. Можна сміливо сказати, що очищення каналізацій є однією з найголовніших проблем сучасного міського життя. Але, на щастя, сьогодні як аварійна, так і просто профілактична чистка проходить швидко і якісно. Якщо вам потрібна допомога, то зверніться в “МонтажТехСервіс”. Коли ви активно використовуєте труби за прямим призначенням, то на них, як правило, утворюється різні відкладення. З цієї причини, каналізація перестає нормально працювати і з нею починаються проблеми. Різні мікроорганізми починають утворюватися на поверхні і робота вже не проходить так гладко як раніше. В такому випадку, вам варто готуватися до появи неприємних запахів і тому, що труби просто почнуть руйнуватися. Для того щоб усунути засмічення, вам знадобиться очищення. 

Усунення засмічення самостійно 

Звичайно ж це не найкращий спосіб. Більшість людей використовує в цей момент хімічні засоби, хоча не знають його складу, а також беруть дріт. Методи дієві, але більше 2-3 разів вони все одно не спрацюють. Якщо ви хочете застосувати дані речі, то будьте готові до того, що рано чи пізно, ви самі ж і зашкодить трубу. Через деякий час, труба може прорватися і це буде точно не найкращим моментом у вашому житті.

 

Довіряти прочищення варто тільки професіоналам. На сайті компанії “МонтажТехСервіс” ви можете замовити очищення каналізації в Одесі перейшовши за посиланням https://mtsewer.com.ua/odessa/. Чистка проводиться коли сталася аварійна ситуація, яка потребує моментальному вирішенні. Найкраще робити очищення і у вигляді профілактики, адже вона точно не буде зайвою, якщо не хочете опинитися в неприємній ситуації.

Перед тим, як починати процес, важливо провести перевірку, наскільки труби і сама каналізація забруднена. Після того, як ви дізнаєтеся всі деталі, варто підібрати правильний спосіб роботи, який не зашкодить трубах. Найчастіше використовують: 

  •  термічний;
  •  гідродинамічний;
  • механічний і хімічний методи, для того щоб прочистити каналізацію.

Термічна промивка є найоптимальнішою на всі випадки забруднення, адже вона не несе ніяких наслідків. В трубопровід варто зробити подачу води, яка нагріта до 120-160 градусів. Великий тиск допоможе зняти забруднення швидко і якісно. Важливо дотримуватися техніки безпеки при такому очищені і не варто проводити її самотужки, без спеціаліста. 

 

Система Orphus