Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Обрали нового голову Громадської ради при Полтавській ОДА

Олександра Дербеньова обрали новим головою Громадської ради при Полтавській  ОДА.

12 березня відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації каденцією на 2021-2022 роки, повідомили у Полтавській ОДА.

Документи для участі подали 45 представників інститутів громадянського суспільства. Реєстрацію пройшли 42 із них. Відповідно до типового положення, до складу Громадської ради увійшли 35 громадських діячів.

Головою Громадської ради обрали Олександра Дербеньова, який раніше займав посаду заступника голови Громадської ради попереднього скликання.

“Щиро дякую вам за підтримку. Впевнений, що ми всі будемо працювати злагоджено  та конструктивно”, – сказав Олександр Дербеньов.

Він розповів про проведену роботу Громадської ради попереднього скликання. Загалом за попередньої каденції було проведено 4 засідання ради та 4 засідання її секретаріату, на яких розглянули 15 питань.

“Головним досягненням Громадської ради протягом каденції 2019-2020 років можна вважати продовження співпраці з органами влади у вирішенні актуальних питань як конкретних громадян, так і окремих соціальних груп населення. До консолідованої думки цього дорадчого органу дослухаються також і депутати обласної ради”, – зауважив Олександр Дербеньов.

Нагадаємо, що протокол установчих зборів протягом шести робочих днів оприлюднять на офіційному вебпорталі Полтавської ОДА.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus