Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Обрали голову Громадської ради при Полтавській ОДА

12 березня на установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації на 2021-2022 роки  головою обрали Олександра Дербеньова.

Документи для участі подали 45 представників інститутів громадянського суспільства. Реєстрацію пройшли 42 із них. Відповідно до типового положення, до складу Громадської ради увійшли 35 громадських діячів, повідомили у Полтавській ОДА.

“Щиро дякую вам за підтримку. Впевнений, що ми всі будемо працювати злагоджено  та конструктивно”, – сказав Олександр Дербеньов.

Він розповів про проведену роботу Громадської ради попереднього скликання. Загалом за попередньої каденції було проведено 4 засідання ради та 4 засідання її секретаріату, на яких розглянули 15 питань.

“Головним досягненням Громадської ради протягом каденції 2019-2020 років можна вважати продовження співпраці з органами влади у вирішенні актуальних питань як конкретних громадян, так і окремих соціальних груп населення. До консолідованої думки цього дорадчого органу дослухаються також і депутати обласної ради”, – додав Олександр Дербеньов.

На підставі протоколу установчих зборів буде затверджено склад Громадської ради у строк, що не перевищує 30 календарних днів із дати проведення установчих зборів (за умови відсутності спорів щодо формування складу громадської ради). Його оприлюднять на сайті ОДА.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus