Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Об’єднаємо відремонтованими дорогами великі центри територіальних громад”, – Олег Синєгубов

«Капітальним і середнім поточним ремонтом в Полтавській області відновлять сотні кілометрів місцевих доріг. Ці відремонтовані дороги мають з’єднати великі центри територіальних громад, більшість опорних закладів освіти й лікарень з основними транспортними артеріями державного значення Н-31, М-03 і М-22. Ці траси так само заплановано повністю відновити», – заявив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов у середу, 24 березня, під час презентації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Очільник області додав, що Полтавська область першою в Україні отримала в державному банку фінансування за механізмом використання коштів субвенції з державного бюджету на погашення запозичень, залучених для реконструкції дороги загального користування місцевого значення Чорнухи – Лубни. Цю дорогу планують закінчити до червня цього року, повідомили у Полтавській ОДА

Крім того облдержадміністрація й надалі працюватиме над залученням додаткових коштів для ремонту доріг в регіон до віддалених населених пунктів.

Також початок будівництва другої черги об’їзної дороги М-03 навколо Полтави – завдання, до якого також долучається обласна адміністрація та докладе максимум зусиль для реалізації цього проєкту.

Система Orphus