Ви тут:
децентралізація Суспільство ТОП-новина Україна 

Нові райони і громади: з’явився оновлений Атлас адміністративно-територіального устрою України

З’явилося друге, доповнене видання Атласу адміністративно-територіального устрою України.

Атлас можна переглянути на сайті Міністерства розвитку громад та територій України.

Громади, райони, кількість населення, площа – все є в атласі. В оновленій версії відображено новий адміністративно-територіальний устрій України районного та базового рівнів, який був затверджений урядом України у червні 2020 року та постановою Верховної Ради України у липні 2020 року. Вперше підготовлено окремі карти нових районів із інфографікою короткої характеристики кожної територіальної громади, в тому числі надано повний та найбільш актуальний склад населених пунктів, що входять до територіальних громад.

“Ми намагалися зробити його простим і легким для сприйняття. Думаю, він стане корисним і для учнів старших класів, студентів. З часом будемо його ще удосконалювати, – прокоментував Павло Остапенко, автор ідеї та головний редактор Атласу.

Як повідомили на facebook-сторінці “Децентралізація”, у створенні атласу сприяв проект “Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації” Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Товариство дослідників України на замовлення Мінрегіону.

Фото: ілюстративне

Система Orphus