Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Нема продуктів, які “не можна” їсти”: як схуднути без дієти

Дієтолог зі США Рейчел Пол поділилась простим секретом, як позбутись зайвої ваги, не відмовляючись від улюблених страв.

Американська дієтологиня в Instagram розповідає про основи здорового харчування. Рейчел Пол яскраво показує приклади корисних страв. За нею стежать понад 459 тисяч підписників. У кожному зі своїх дописів вона підіймає тему схуднення, пояснюючи, що не обов’язково відмовлятись від звичайної їжі, щоб позбутись зайвих кілограмів.

“Ця ідея може здатись простою, але навіть невеликі зміни можуть дати значні результати. Нема продуктів, які “не можна” їсти. Якщо добре подумати, то йдеться про те, якими порціями їх вживати. Для багатьох це означає менше вуглеводів та більше овочів, джерел жиру та білків”, – пояснила дієтолог.

У якості прикладу вона показала одну страву із різним співвідношенням продуктів: макарони зі шпинатом та курятиною. Одна тарілка наполовину заповнена макаронами, на чверть зеленню, на чверть куркою. Але для схуднення краще брати другу тарілку, де саме джерел вуглеводів, тобто макаронів, буде менше, аніж овочів. У правильному раціоні краще робити акцент саме та корисну продукти, багаті на клітковину, жиру та білки, але й залишати місце для смаколиків, щоб не зриватись.

Фото: freepik

Система Orphus