Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Нелегальна торгівля нафтопродуктами: у березні на Полтавщині перевірили 19 автозаправних станцій

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його заступник Євген Греков, народний депутат Анастасія Ляшенко, представники установ і служб області взяли участь у нараді, яку провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль щодо протидії незаконному обігу пального. Підбили проміжні підсумки проведення відповідних заходів.

Про це інформує пресслужба Полтавської ОДА.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що за минулий тиждень робота на рівні обласних державних адміністрацій пришвидшилася.

«Нелегальні автозаправні комплекси мають бути закриті, їхнє обладнання та пальне – вилучені. До умовно легальних відносимо всю решту автозаправних комплексів і маємо їх перевірити. Бачимо, що є певний обсяг торгівельних операцій із пальним у сірій площині. Наша мета – фіскалізація цих операцій, введення їх у легальну площину. Вся 100% мережа АЗС має бути перевірена. Перша скрипка у цій роботі – ДФС, усі інші служби й установи допомагають. Допомогти можуть і громади, бо вони зацікавлені, щоб на їхній території продавалося легальне пальне, адже це надходження акцизного податку в громади», – зазначив Олексій Чернишов.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов розповів, що в регіоні продовжує функціонувати постійно діюча міжвідомча робоча група щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами.

«Є передумови, щоб ці перевірки були продовжені. Ціни на пальне мають бути знижені, але реалізатори пального пояснюють, що не можуть цього зробити через мережу незаконних АЗС. Відповідні перевірки робоча група проводитиме на Полтавщині й надалі. Якщо виникають проблемні питання, які потребують вирішення на центральному рівні, будемо звертатися до відповідних органів», – сказав Олег Синєгубов.

“Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков поінформував, що в березні на Полтавщині члени міжвідомчої робочої групи провели 19 перевірок автозаправних станцій. Накладено арешт на 93,4 тонни пального на загальну суму близько 2,3 мільйона гривень. До складу робочої групи залучені органи податкової та фіскальної служб, поліції, ДСНС, Держпраці та Держекоінспекції”, – йдеться у повідомленні. 

Фото: пресслужба Полтавської ОДА, LIGA.net

Система Orphus