Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Найбільше вбивств у області трапляється у Полтаві та Кременчуці у квартирах та приватних будинках, – прокуратура

25 березня у Полтавській обласній прокуратурі під головуванням її очільника Антона Столітнього відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів щодо стану протидії умисним вбивствам, іншим тяжким кримінальним правопорушенням проти життя та здоров’я особи, розшуку безвісно зниклих осіб.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

У заході взяли участь тимчасово виконувач обов’язків начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Андрій Гарастюк, керівники окружних прокуратур і начальники територіальних органів поліції.

На нараді обговорили результати роботи по розкриттю та розслідуванню умисних вбивств, інших тяжких злочинів, розшуку безвісно зниклих людей. Зокрема, звернуто увагу, що торік в області число кримінальних правопорушень проти життя і здоров’я особи зменшилося на 2,7%. Менше вчинено умисних вбивств – на 21,2%, тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілих, – на 20%.

Більшість умисних вбивств та замахів вчинено у побуті, у квартирах і приватних будинках у містах, насамперед Полтаві та Кременчуці.

Третину вбивств скоєно із застосуванням колючо-ріжучих та рублячих знарядь, кожне четверте – шляхом нанесення ударів руками та ногами, кілька – з вогнепальною зброєю та вибуховими пристроями.

Характеристика середньостатистичного вбивці – чоловік віком близько сорока років, який ніде не працює, під час скоєння злочину знаходився у стані алкогольного сп’яніння.

“За результатами координаційної наради її учасники прийняли постанову, якою передбачено вжиття додаткових заходів щодо підвищення ефективності протидії умисним вбивствам та іншим тяжким кримінальним правопорушенням”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus