Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Навесні на Полтавщині до лав ЗСУ планують відправити майже 800 призовників

18 березня у Полтавській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної призовної комісії, під час якого обговорили питання організації проведення у 2021 році весняного призову громадян на строкову військову службу.

Засідання проходило у режимі відеоконференції, тому до нього були залучені представники громад та військові комісари Полтавщини.

Як зазначив військовий комісар Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Губський, цьогоріч весняному призову підлягають 778 юнаків.

“Розподіл призовників є наступним: у ЗСУ заплановано відправити 370 юнаків, Нацгвардію – 245, прикордонну службу – 135, та державну службу спеціального транспорту – 28. На 1 квітня до Полтавського ОТЦК та СП повинно прибути 100% призовників. На 6 квітня заплановане відправлення. Але станом на сьогодні не всі територіальні центри комплектування виконали план з оповіщення призовників та їх прибуття. Найгірша ситуація у Карлівці. Там призову підлягає 25 юнаків, прибули до призовної комісії троє. У Котельві з 16 призовників  – троє”, – повідомив Дмитро Губський.

Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков зазначив, що Полтавщина завжди виконувала планове завдання з призову громадян на строкову військову службу. В області у 2020 році план був виконаний на 100%. Так повинно бути і цьогоріч. Через тиждень всі показники повинні бути приведені до норми, інакше ставитимемо питання щодо відповідальності відповідних посадовців.

“Крім військових комісарів звертаюсь до представників територіальних громад щодо надання всебічної підтримки роботи призовних комісій. Питання пов’язані з проходження медичного огляду, з розшуком осіб, які ухиляються від призову, з оповіщенням призовників можуть бути виконані тільки у тісній взаємодії з тергромадами”, – зазначив Євген Греков.

Система Orphus