Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Народна депутатка з Полтавщини пішла працювати волонтером у лікарню

Народна депутатка Анастасія Ляшенко влаштувалася волонтером у Лубенську лікарню інтенсивного лікування.

“Прийняла рішення – працювати волонтером на ковідній війні. Доки Верховна Рада на карантині, прийоми громадян заборонені, а комунікація обмежена – цей час використаю на волонтерство”, – написала Анастасія Ляшенко у фейсбуці.

За її словами, у суботу працювала у кардіологічному відділенні Лубенської лікарні інтенсивного лікування. Раніше сюди госпіталізовували людей з серцево-судинними хворобами, інфарктами, зараз, коли терапевтичне відділення зайняте хворими на коронавірус, тут, можна сказати, всі підряд: і пневмонії (з негативним тестом), і цукровий діабет, і різні постковідні захворювання, зокрема тромбози.

“Що роблю? Все. Допомагаю лікарям і медсестрам, розношу їжу лежачим хворим, допомагаю з дезінфекцією інструментів та у прибиранні, купую ліки для хворих, слідкую, коли закінчаться крапельниці і кличу медсестер, розношу чи збираю градусники. Приношу воду, мию посуд хворих, зустрічаю тих, хто поступає у відділення, допомагаю облаштуватися, роблю чай, коли хтось попросить, просто спілкуюся з літніми людьми”, – зазначила Анастасія Ляшенко.

Також вона пояснила для чого їй це потрібно: “По-перше, допомогти медичним працівникам. Вони не ходять, вони тут бігають з палати в палату, бо щосекунди їх кудись кличуть. По-друге, на власні очі пересвідчитися про реальний стан справ, зокрема побачити недоліки та ті моменти, які необхідно скоригувати на рівні держави, і вже сьогодні такі виявила. По-третє, людям потрібна підтримка: і медикам, і пацієнтам. Своєю увагою і присутністю намагаюся засвідчити, що вони не один на один у війні з ковідом, пацієнтів переконую, що здаватися не можна, і допомагаю чим можу”.

Нагадаємо, народний депутат Анастасія Ляшенко зробила щеплення проти COVID-19.

Фото: фейсбук

Система Orphus