Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині житлові субсидії за березень призначили 163 тис сімей

В області вчасно призначили житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг за березень.

Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Житлові субсидії за березень 2021 року призначено 163,6 тис. сімей, в тому числі 153,8 тис. сімей у готівковій формі (88,4 тис. сімей через банківській установи; 65,4 тис. сімей – через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”) та 9,8 тис. сімей – у безготівковій формі.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг за березень нараховано 59,9 тис. пільговиків, в тому числі 23,9 тис у готівковій формі (22,3 тис. пільговиків через банківській установи; 1,6 тис пільговиків – через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”) та 36 тис пільговиків – у безготівковій формі.

Виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг  у грошовій готівковій формі за березень поточного року буде проведена через банківські установи на початку квітня, через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” з 4 по 25 квітня.

Житлові субсидії та пільги у грошовій безготівковій формі будуть перераховані надавачам послуг через АТ “Ощадбанк” до 18 квітня. Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги АТ «Ощадбанк» направить одержувачам субсидії СМС повідомлення.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb