Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині завершили реконструкцію приймального та травматологічного відділень Хорольської лікарні

У рамках президентської програми “Велике будівництво” на Полтавщини повністю завершили реконструкцію приймального та травматологічного відділень під відділення невідкладної медичної допомоги в Хорольській центральній районній лікарні.

У лікарню вже завезли рентгенапарат, а до кінця березня очікують поставку комп’ютерного томографа. Незабаром відділення розпочне приймати пацієнтів, повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Зараз на Полтавщині тривають роботи ще в шістьох приймальних відділеннях лікарень у Гадячі, Горішніх Плавнях, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Полтаві. Всі вони будуть такими ж сучасними й потужними, як приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення хірургічного корпусу в обласній лікарні імені Скліфосовського, які ми відкрили наприкінці минулого року”, – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також: До 1 квітня плануємо завершити будівельні роботи, – Олег Синєгубов про реконструкцію приймального відділення Лубенської лікарні

Нагадаємо, 18 грудня 2020 року у відкритті реконструйованого приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень 1-го поверху хірургічного корпусу Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського взяв участь Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов під час візиту до Полтави.

У 2021 році пріоритетними проєктами програми “Великого будівництва” на Полтавщині є добудова басейну у Полтаві та будівництво мосту у Кременчуці.

Система Orphus