Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині удосконалюватимуть системи попередження та реагування на пожежі

15 березня в режимі відеоселектору з головами районних державних адміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування відбулася регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

Обговорили заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у лісах, на торфовищах та сільськогосподарських угіддях. За інформацією Головного управління ДСНС України у Полтавській області, одним із першочергових завдань на місцях є удосконалення системи попередження та реагування на пожежі, особливо в пожежонебезпечний період, повідомили у Полтавській ОДА.

“Протягом 2020 року на території Полтавщини в екосистемах виникла найбільша кількість пожеж за останні 5 років – 1730. Економічні втрати від яких склали понад 3 мільйони гривень. Основними причинами пожеж є неконтрольоване випалювання рослинності, необережне поводження громадян із вогнем”, – повідомив заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов висловив вдячність рятувальникам Полтавської області за активну участь у ліквідації пожеж на Житомирщині, Луганщині, Харківщині та в Чорнобилі минулоріч.

“Цього року позиція щодо впровадження необхідних протипожежних заходів на всіх рівнях буде принциповою. Маємо зробити все можливе, щоб пожежі попередити. Дотримання вимог пожежної безпеки –  це наша з вами відповідальність”, – зауважив Олег Синєгубов.

Також регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області розглянула стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах області та забезпечення потреб населення водними ресурсами у разі настання маловоддя.

Система Orphus