Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині розробили проєкт програми якісного шкільного харчування

На засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури, що відбулося 26 березня, депутати розглянули проєкт рішення “Про Регіональну програму “Дітям Полтавщини — якісне харчування” на 2021-2024 роки”.

Фінансування програми складає 54,5 млн грн. Згідно з документом, передбачається оновлення харчоблоків у школах області. 70% коштів (40 млн грн) буде спрямовано з обласного бюджету, решта — у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

“Ця програма спрямована на підвищення безпечності та якості харчування дітей. У разі прийняття цього документу будуть оновлені харчоблоки у закладах освіти, тож, сподіваємось, більше дітей харчуватимуться у школах. Фінансування спрямовано на закупівлю харчоблоків, їх закуповуємо у співвідношенні 70/30, де 70% – обласний, а 30% – місцевий бюджети. Харчоблоки будуть оновлені в опорних школах громад, а також у міських школах, де кількість дітей перевищує 400 осіб”, – розповіла директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

Читайте також: 2021 рік присвятимо оновлене меню у школах, – Олена Зеленська

Також депутати погодили проєкт рішення “Про Регіональну Програму підтримки наукової та інноваційної діяльності у Полтавській області на 2021-2024 роки”.

“Буде удосконалено матеріально-технічну базу закладів освіти, в опорних школах створять класи національно-патріотичного виховання. А для викладання залучатимуть громадські організації та військових, які в минулому брали участь у бойових діях на сході України”, – наголосив голова профільної комісії Олег Діденко.

Депутати підтримали і проєкт рішення “Про Регіональну програму підтримки наукової та інноваційної діяльності у Полтавській області на 2021-2024 роки”. Зокрема, планують залучати науковців, інноваторів бізнесу для підвищення рівня економіки області.

Ці проєкти рішень винесуть на розгляд депутатів Полтавської обласної ради на найближчій сесії.

 

 

 

ФОТО ілюстративне

Система Orphus