Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині продовжать берегоукріплення на Кременчуцькому водосховищі

За інформацією Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області, за роки експлуатації Кременчуцького водосховища внаслідок вітру і різких змін рівнів води майже по всій довжині берегу утворилися розмиви, пологі підводні мілини або круті обривисті уступи.

Із понад 150 км загальної протяжності берегів Кременчуцького водосховища в межах області потребують захисту 43,5 км.

«Одними з пріоритетних проєктів у сфері збереження навколишнього середовища є проведення берегоукріплювальних заходів на Кременчуцькому водосховищі, поблизу села Мозоліївка, селища Градизьк, для укріплення берега й захисту державного геологічного пам’ятника гори Пивиха, – зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов під час презентації Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року в середу, 24 березня.

Він наголосив, що це вкрай актуальні ініціативи.

“Проведені необхідні перемовини з профільними міністерствами. Нині триває етап залучення коштів, розроблення проєктів”, – додав голова Полтавської ОДА.

До речі, Полтавщина однією з перших областей України презентує Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки. Як повідомили у Полтавській ОДА, детальніше й за профільними напрямками аспекти цього документа представлять заступники голови облдержадміністрації на щотижневих пресконференціях.

фото risu.ua

Система Orphus