Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині працівники підприємства крали і продавали газоконденсат, – прокуратура

Полтавська обласна прокуратура спільно з іншими правоохоронцями викрила працівників Газопромислового управління “Полтавагазвидобування” Акціонерного товариства «Укргазвидобування» на крадіжках газоконденсату.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Працівники підприємства налагодили схему викрадення газового конденсату з установки комплексної підготовки газу. Викрадений конденсат вивозили на власних і службових автомобілях та  реалізовували на одну з мереж автозаправних станцій, де газовий конденсат змішували із бензином та продавали.

Під час обшуків на території промислу, автозаправних станціях, за місцем проживання фігурантів, у гаражних приміщеннях, вилучено понад 53,5 тисячі літрів пального орієнтовною вартістю понад 1 мільйон 300 тисяч гривень, різноманітні ємності, наповнені рідиною з характерним запахом газового конденсату загальним об’ємом майже 900 літрів, чорнові записи тощо.

Також під час обшуків відібрано зразки паливно-мастильних матеріалів для проведення відповідних експертиз. 

“Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється  слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури, оперативний супровід – Управлінням стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Слідчі та процесуальні дії тривають”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Полтавська обласна прокуратура

Система Orphus