Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині планують відновити роботу свинокомплексу у Білицькій громаді

Останні чотири роки на Полтавщині не працює свинокомплекс “Сільські традиції” у Білицькій громаді.

В області планують відновити його роботу, адже це 130 робочих місць, а також надходження до місцевого бюджету. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін після візиту до громади.

“Є кілька інвесторів, які бажають купити свинокомплекс і відновити виробництво. Уже навіть очисні споруди на свинокомплексі побудували, щоб мінімізувати забруднення й уникнути запахів, на які так скаржилися місцеві жителі.Чому так важливо відновити роботу одного з найбільших свинокомплексів у країні? По-перше, це 130 робочих місць із зарплатою вищою за середню. По-друге, надходження до місцевого бюджету не такої вже заможної громади. Керівництво “Сільських традицій” за соцугодою також вкладатиме кошти в розвиток громади, надаватиме продукцію для харчування дітей у школі, ремонтуватиме дороги”, – повідомив Дмитро Лунін.

Щоб відновити роботу підприємства, перш за все проведуть громадські слухання, адже потрібно почути думки жителів громади, додав Дмитро Лунін. 

Система Orphus