Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевірили заклади, де перебувають люди похилого віку та особи з інвалідністю

На Полтавщині перевірили заклади, в яких цілодобово перебувають люди похилого віку, особи з інвалідністю та інші вразливі категорії населення і де їм надають послуги з догляду.

Про результати перевірки повідомила у фейсбуці заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

До перевірки долучилися правоохоронці, рятувальники, представники Держпраці, Держпродспоживслужби, Департаменту соцзахисту населення ОДА. Перевіряли дотримання заходів протипожежної безпеки, відповідність санітарним вимогам, критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, дотримання умов праці.

За словами Катерини Рижеченко, виявили 10 закладів надавачів соціальних послуг недержавного сектору, засновниками яких є приватні особи, недержавні організації, зокрема сільськогосподарські підприємства. 9 закладів не відповідають критеріям та не можуть бути включені до Реєстру надавачів соціальних послуг. Також проінспектували 14 реабілітаційних центрів. Встановили, що у 6 не підтвердився факт надання послуг із проживання чи перебування. За результатами встановлених фактів надали рекомендації щодо усунення виявлених порушень.

“Керівникам закладів надані детальні роз’яснення щодо переліку критеріїв, яким повинен відповідати надавач соцпослуг для подальшого внесення до Реєстру. Насамперед це протипожежні, санітарно-епідемічні вимоги та створення безпечних умов”, – написала Катерина Рижеченко.

При Полтавській ОДА працює робоча група з питань удосконалення якості надання соціальних послуг закладами недержавного сектору, яка продовжить контроль і напрацювання відповідних рекомендацій. Усі заклади, які не внесені до Реєстру, мають підготувати відповідні документи, привести діяльність до вимог чинного законодавства або будуть рекомендовані для переформатування.

Фото: фейсбук

Система Orphus