Ви тут:
децентралізація Медицина Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині оголосили відбір громад для формування спроможної освітньої та медичної мережі

Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe оголосила відбір територіальних громад для підтримки у формуванні спроможної освітньої мережі та мережі надання послуг первинної медичної допомоги.

Для участі у цій ініціативі буде відібрано 100 територіальних громад (по 50 на кожну з мереж), населення яких не перевищує 50 тисяч жителів, повідомляють на фейсбук-сторінці Полтавського регіонального офісу “U-LEAD з Європою”.

Визначальними у відборі будуть мотивація та готовність здійснити зміни у формуванні спроможних мереж. Одна громада може взяти участь у робочій групі з формування лише однієї мережі.

Відібрані територіальні громади об’єднають у робочі групи (4 за кожним напрямом) та протягом 6-8 місяців працюватимуть з колегами з інших громад над плануванням та формуванням відповідних мереж. Уся діяльність груп, що включатиме навчальний компонент, можливості обміну досвідом та спілкування з представниками громад, які успішно пройшли цей шлях, а також консультативну підтримку, здійснюватиметься онлайн.

Долучитись до відбору можна з 15 квітня до кінця 2021 року (зустріч з презентації результатів у грудні 2021 року). Усі заходи є безоплатними для учасників.

Для участі у відборі необхідно заповнити форму, яку громади отримали на пошту від Полтавського регіонального офісу ULEAD (лист №29), та до 18:00 18 березня 2021 року надіслати її на адресу regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши: назву мережі, назву громади та область.

Система Orphus