Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині невдовзі висаджуватимуть ліс

Незабаром на Полтавщині розпочнеться весняна лісокультурна кампанія.

За словами провідного спеціаліста лісового та мисливського господарства Віктора Махині, навесні поточного року обсяги відтворення лісу складуть 884 га, в тому числі лісорозведення – 86 га, пише пресслужба Полтавського обласного управління лісового та мисливсього господарства.

“Лісгоспи області завчасно готуються до садіння лісу. Для проведення посадкової кампанії виростили 9,4 мільйона сіянців лісоутворюючих порід, серед них – 4,2 млн хвойних порід та 5,2 млн листяних. Сіянці виростили у власних лісових розсадниках. Їх в області 18. Лісові розсадники обладнані сучасними системами крапельного зрошування та дощування. Також проведуть посіви у розсадниках на площі 19 га. Крім того, буде здійснено доповнення лісових культур у визначених об’ємах”, – повідомив фахівець.

Лісівник додає: від своєчасності й правильності виконання найперших весняних робіт залежить успіх подальшого росту лісу. Зокрема, у ДП “Кременчуцьке лісове господарство” планують розпочати садіння лісу уже на напочатку наступного тижня.

Система Orphus