Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині молоді пілоти-вертолітники опановують навички командирів екіпажів

Завдання чергових польотів, що відбулися в окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського, передбачали вильоти екіпажів на маршрут, у визначену зону, й польоти колом. До переліку вправ згідно з плановою таблицею також увійшли здійснення висіння, польоти за приладами, зокрема вильоти на майданчик. Льотна зміна відбулася за схемою «день у простих метеоумовах» на Полтавщині.

Головну особливість польотів, за словами командира частини, визначили не тільки обсяг і відповідальність окреслених льотних завдань. Дебютні вильоти як командири екіпажів виконали молоді лейтенанти, торішні випускники ХНУПС. Тому командування частини та група керівництва польотами безпековій складовій і чіткому контролю за діями майбутніх командирів екіпажів приділили особливу увагу.

Корективи у планову таблицю намагалися внести майже десятиградусний морозець і різкий поривчастий вітер. Але наземні екіпажі й підрозділи забезпечення у повному обсязі підготували матеріальну частину та інфраструктуру летовища до польотів і безаварійної експлуатації.

А молоді льотчики впродовж вильотів підтвердили достатній рівень як теоретичної підготовки, так і практичних умінь. Усі визначені вправи вони відпрацювали з позитивним результатом.

Повноті та якості виконання завдань планової таблиці, як зазначив на розборі польотів командир бригади, сприяла передусім чітка взаємодія всіх ланок забезпечення льотної зміни, професіоналізм особового складу та його морально-психологічна налаштованість на хороший результат.

 

Володимир Лазарєв, Кореспондент АрміяInform

Система Orphus