Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби за тиждень здійснили 453 перевірок щодо дотримання карантину

У Полтавській області фахівці Держпродспоживслужби протягом тижня здійснили 453 перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують проводити комплекс профілактичних заходів щодо попередження поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Так, на виконання протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області організовано виїзд спеціалістів для проведення перевірок дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності з надання послуг у перукарнях, салонах краси, аптеках, закладах громадського харчування, магазинах, де торгують продовольчими і непродовольчими товарами.


Так, за період з 22.02.2021 по 28.02.2021 року мобільні групи, у складі фахівців Держпродспоживслужби в Полтавській області, Національної поліції та органів влади, представників ЗМІ, на Полтавщині здійснили 453 рейди.

Під час них перевірили 18 дошкільних закладів, 22 заклади загальної середньої освіти, 168 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), 110 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 28 закладів громадського харчування, 44 перукарні і салонів краси.

Порушення протиепідемічних вимог встановили на 42 об’єктах. За результатами рейдів фахівці Служби видали 42 приписи, на один суб’єкт господарювання склали протокол про адміністративне правопорушення, провели відповідну роз’яснювальну роботу.

Система Orphus Поделиться на fb