Ви тут:
Суспільство Україна 

На окупований Донбас з РФ прибули солдати та вантажівки з паливом, – правозахисники

Російські найманці на Донбасі ведуть підготовку до бойових дій з українською армією.

Про це заявили в понеділок, 8 березня, у Східній правозахисній групі за підсумками двотижневого дослідження ситуації в ОРДЛО, інформує “Новинарня“.

Зокрема, правозахисникам вдалося з’ясувати, що через КПП “Довжанський” і “Малинівка” проходять колони з дизельним паливом. Поставки здійснюються у вечірній і нічний час.

Крім того, про плани бойовиків можуть свідчити такі факти:

– на міському ринку, минулої неділі, взвод солдатів РФ здійснили закупівлі продуктів харчування. Місцеві жителі повідомляють, що їх відмінні риси – це нова випрасувана форма, відсутність шевронів на рукавах, акцент та інше;

– в ОРДЛО почали повномасштабну роботу полігони, місцеві жителі повідомляють, що на полігонах чутні вибухи і постріли. Заняття з бойової підготовки з новобранцями йдуть щодня.

– у “Союзі добровольців Донбасу” проводять вербування добровольців з РФ для участі в бойових діях на території України. Подібні повідомлення розіслані по всіх відділеннях організації.

– протягом лютого 2021 року, з командирами підрозділів “народної міліції НЗФ ЛНР” проведено заняття з координації дій з іншими підрозділами в умовах бойових дій.

– за маршрутом Алчевськ-Стаханов-Первомайськ були доставлені лісоматеріали для зміцнення позицій на ділянці лінії фронту.

– у нічний час з РФ в ОРДЛО заходять колони з військовою технікою, через КПП “Ізварине”. Двічі зафіксовано місцевими жителями в лютому 2021 року.

Фото: Ukr.media

Система Orphus