Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

На Луганщині засудили двох ексдепутатів за участь у незаконному референдумі

Засуджено двох колишніх депутатів Передільської сільської ради Станично-Луганського району та Біловодської районної ради за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

За даними слідства, 11 травня 2014 року депутати  взяли участь в організації та проведенні так званого “референдуму” щодо підтримки “Акту про державну самостійність ЛНР”.

Один з засуджених очолив так звану “дільничну виборчу комісію”. Він відповідав за організацію “голосування” на так званій “дільниці”, особисто координував дії “членів виборчої комісії”.

Ще один “член виборчої комісії” під час проведення так званого “референдуму” формував списки виборців, видавав “бюлетені”, слідкував за процесом та порядком незаконного волевиявлення, брав участь у підрахунку голосів.

Результати “голосування” використані представниками так званої “центральної виборчої комісії ЛНР” окупаційної адміністрації Російської Федерації для проголошення самостійності псевдореспубліки.

“Вироками Біловодського районного суду Луганської області громадян України визнано винними у вчиненні злочинів та, враховуючи визнання своєї вини, сприяння розкриттю злочину й викриття інших співучасників, призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus