Ви тут:
Суспільство Україна 

На Київщині від COVID-19 померло подружжя, яке виховувало 13 дітей

29 березня від коронавірусу померла багатодітна мати Діана Родікова – за тиждень після того, як через цю саме хворобу пішов із життя її чоловік, Володимир.

Про це йдеться на сайті Київської ОДА.

“У березні цього року Володимир разом з дружиною через ускладнення, спричинені коронавірусною інфекцією, були госпіталізовані до Васильківської центральної районної лікарні. На жаль, лікарям не вдалося врятувати подружжя. 20 березня 2021 року пішов з життя Володимир Володимирович. Діана Анатоліївна в критичному стані була переведена з Василькова до реанімації Олександрівської клінічної лікарні міста Києва, де 29 березня також померла”, – йдеться у повідомленні.

Подружжя виховувало 13 дітей: п’ятьох рідних та 8 усиновлених. Зараз діти влаштовані до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Сезенків”. Після проходження соціально-психологічної реабілітації Служба у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації прийме рішення щодо їх подальшого влаштування, максимально сприяючи, щоб вони залишилися разом.

Дитячий будинок сімейного типу Родікових на Київщині було влаштовано в 2014 році. Сюди багатодітна родина переїхала з Макіївки через початок війни.

Нагадаємо, днями у Харкові помер 11-річний хлопчик з села Ватутіне Нововодолазької громади, у якого діагностували COVID-19 та тяжку форму герпесвірусної інфекції.

Система Orphus