Ви тут:
Суспільство Україна 

МЗС розцінює намір російської партії відкрити представництво в ОРДЛО, як ескалацію ситуації

МЗС України розглядаємо намір відкрити представництво партії “Справедлива Росія – За правду” в Донецьку та Луганську як черговий доказ ескалації Росією ситуації в ОРДЛО.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

В українському дипломатичному відомстві вважають, що російська влада продовжує відкрито нехтувати Мінськими домовленостями та здійснювати кроки для затягування наразі непідконтрольних Україні районів Донбасу до свого політичного, економічного та електорального поля. 

“Після незаконної роздачі паспортів громадян РФ російські партії розгледіли можливість отримання політичних дивідендів. Задекларована мета представницького центру “Справедливої Росії” сприяти реалізації виборчих прав “громадян Росії” – мешканців тимчасово окупованих територій грубо порушує законодавство та суверенітет України, відкриває поле для фальсифікацій на російських виборах. Останнім часом в Росії ведуться активні дискусії про організацію в ОРДЛО виборів до Держдуми”, – інформують у МЗС.

Україна вже заявляла, що не визнаватиме легітимність таких голосувань.  

“РФ має нарешті почати виконувати взяті на себе зобов’язання для досягнення політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту на основі повної поваги до суверенітету України, дотримання вимог українського законодавства та норм міжнародного права”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Еспресо.TV

Система Orphus