Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Миргородські спортсмени отримуватимуть президентську стипендію

Чемпіонка ХІХ зимових Дефлімпійських ігор 2019 року з шахів, заслужений майстер спорту Наталія Мироненко та її тренери – Валерій Яворовський та Юрій Верещака отримуватимуть стипендію Президента України. Вони – мешканці Миргорода.

23 березня Президент України підписав Указ №115/2021 Про призначення стипендій для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів. В Указі зазначено, що розмір стипендії складає 15 тисяч гривень для чемпіонки та по 7,5 тисяч гривень для тренерів.

Як повідомили у Миргородській міськраді, за вагомі здобутки у спорті Наталія Мироненко стала переможцем 20-го загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року-2019” у номінації “Спортивна подія року “. 25 грудня 2019 року Президент України нагородив її Орденом Княгині Ольги.

Валерій Яворовський – тренер-викладач відділення шахів Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи, арбітр ФІДЕ.

Юрій Верещака – тренер-викладач відділення шахів Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи.

Довідково. З 12 по 21 грудня 2019 року в італійській Ломбардії пройшли ХІХ Міжнародні зимові Дефлімпійські ігри. У головних змаганнях взяли участь понад 1000 спортсменів з порушеннями слуху із 34 країн світу. На іграх було розіграно 36 комплектів нагород у 6 видах спорту. Україна була представлена в 6 видах спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд, хокей та шахи. У складі збірної України з шахів виступала представниця міста Миргорода Мироненко Наталя Владиславівна, колишня вихованка дитячо-юнацької спортивної школи (перший тренер – Яворовський Валерій Олексійович). За результатами командних змагань наша землячка здобула перемогу.

Система Orphus Поделиться на fb