Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Мінкульт оголосив про початок відбору проєктів за програмою “Велика реставрація”

Міністерство культури та інформаційної політики з 3 березня розпочав прийом заявок на участь у відборі проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, які будуть реалізовані в рамках програми “Велике будівництво”.

У відборі візьмуть участь проєкти, які відповідатимуть встановленим вимогам. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства культури та інформаційної політики.

Для розгляду проєкту у встановленому законом порядку заявникам необхідно:

  • подати заявку на участь у відборі;
  • письмову згоду суб’єкта, в якого пам’ятка культурної спадщини перебуває на праві господарського відання чи на праві оперативного управління, на проведення робіт, зазначених у заявці;
  • копію охоронного договору на пам’ятку культурної спадщини;
  • інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, та інші документи.

З повним переліком можна ознайомитися тут.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів починаючи з дня оприлюднення оголошення. Для участі у відборі заявникам необхідно надіслати документи у сканованому вигляді в форматі PDF, кожен документ окремим файлом на електронну пошту: vb@mkip.gov.ua.

Читайте також: Полтавський краєзнавчий музей та обласну філармонію включили до програми “Велика реставрація” у 2021 році

Для організації проведення відбору МКІП створено організаційну групу, до повноважень якої входять, зокрема, прийняття поданих для участі у відборі документів.

Відбір проводитиметься експертною групою шляхом оцінювання та складення рейтингу проєктів протягом 30 календарних днів з дати отримання документів у повному обсязі від організаційної групи. За рішенням експертної групи строк відбору проєктів може бути збільшений.

На офіційному веб-сайті МКІП буде оприлюднено перелік проєктів, з урахуванням рейтингу та із зазначенням набраних балів у розрізі областей, протягом п’яти календарних днів після завершення обчислення середньої оцінки проєктів. Першими у переліку будуть зазначені проєкти, які набрали найбільшу суму балів. Засідання організаційної та експертної групи будуть відбуватися на регулярній основі.

Система Orphus